JM Royal Beauty Salon - шаблон joomla Mp3

Päikesevalgust sinu hingele!

5871168 orig

Olles aastaid juba massöörina töötanud, tekkis 2006. aastal mõte avada oma salong, kus saaks kliente vastu võtta ühes kohas ning pakkuda ka teisi siinkandis vähem tähelepanu saanud teenuseid. Juhuse tahtel sattusin kokku siinse majaomanikuga ja plaan saigi teoks.
Minult on paljud inimesed küsinud salongi nime, “SOLOTUA”, päritolu kohta, et mida see tähendab?

Seletus sellele on järgmine.

Kui majaomanikuga oli plaan maha peetud ja esimesed lepingud allkirjastatud, siis juhtus minuga imeline asi. Öösel nägin unes, et olen siin maja ees ja täpselt selle salongi reklaamsilt, mis praegu siin üleval, on juba seinal. Ärkasin üles ja mõtlesin et mis, mis? Jäin uuesti magama ja kordus seesama uni ning päris mitmel korral - ikka nii, et nimi jäi kohe korralikult meelde. Hommikul mõtlesin siis, et helistan ühele väga toredale ja targale inimesele, kes on ühtlasi minu õpetaja ja küsin tema käest järele. Vastus oli ilmselge: “Kas sa arvad, et sulle põhjuseta see nimi antakse? See tähendab PÄIKESE VALGUST SINU HINGELE. Just seda sa hakkadki oma klientidele pakkuma!”

Olin väga rahul ja tänulik, et sain sellise kingituse osaliseks ja loomulikult võtsin asja kohe tõsiselt käsile. Töö kõrvalt saigi kuu ajaga salong valmis ehitatud ning töö võis alata.

Kirjutatud sai ka projekt Spa Jet teenuse pakkumiseks, kuna seda Raplas ei olnud. Olen väga tänulik RAK-ile, et nad mind selles projektis toetasid.

Loomulikult ei oleks mul kõik see õnnestunud, kui mul ei oleks kõrval olnud nii tugevat tiimi minu kalli abikaasa ja poegade näol. Abikaasa finantseeris suurt osa projektis ning tänu nende ehitusoskustele ja tahtele mind aidata, kõik see ka õnnestus. Olen nendele ülimalt tänulik!

Teenuste nimekiri on järjest täienenud ja muutunud. Mõned protseduurid on ära jäänud mõned jälle juurde tulnud, elu ongi pidevas muutumises. Esialgsetele massaažiteenustele ja tervisekapsli protseduuridele lisandus kohe kiiresti juuksuriteenus ning maniküüri – pediküüri teenus. 2007. aastal saime ruume juurde ja juuksuril avanes võimalus endale eraldi ruum saada, siis nende teenus kustus meie nimekirjast aga mitte meie majast. Selle üle tunnen ainult head meelt! Meile aga lisandusid kosmeetiku protseduurid, solaarium ja soolasaun. Tänaseks päevaks oleme soolasauna teenuse pakkumise lõpetanud ja see ruum sai kasutuse puhketoana, mis on salongis väga vajalik, kuna tööliste heaolu on väga tähtis.

2014. aasta novembris täitub meil 8 aastat. Tänaseks päevaks on protseduure veel palju lisandunud ja salongki on uue kuue saanud. Ootame oma kunagisi, praeguseid ja ka neid, kes pole meid veel leidnud!                                                                                      


PÄIKESE VALGUST SINU HINGELE!