JM Royal Beauty Salon - шаблон joomla Mp3

Päikesevalgust sinu hingele!

REIKI - Massaaži ajal tasuta!
reiki

REIKI seanss

  • 1 tund: 15.- €
  • 4 x 1 tund: 52.- €
  • REIKI saatmis seanss 12.- €

 

MIS ON REIKI?

Reiki on jaapanikeelne sõna, mis tähendab universaalset eluenergiat. Reiki on iidne kätega ravimise viis, mis põhineb eluenergia edastamisel. See  terviklik ravisüsteem kujundab ümber ja ravib nii keha kui vaimu. Kasutades eelmainitud süsteemi meetodeid, kannab reiki praktiseerija ravienergiat oma käte abil soovijale üle. Praktiseerija toimib energiakanalina - reiki vahendamisel voolab tervendav energia esmalt läbi praktiseerija  ning siseneb siis tema peopesade kaudu saaja kehasse. Vastuvõtja tõmbab  energiat endale vajaminevas koguses erinevatesse kehapiirkondadesse, kus energia liikumine on aeglustunud või takistatud. Tulemuseks on sügavalt rahustav elamus nii energia ülekandjale kui saajale. Ravi antakse läbi riiete istuvale või lamavale  kliendile. Mõned ravist saadavad kiiremad kasud on: stressi vähenemine, sisemise rahu tunne ja sügav puhkus (uni).   

Reiki on suurepärane tehnika stressiga toimetulekuks. Samuti väga tõhus täiendavaks, toetavaks raviks tavameditsiini kõrval. Reiki energia saamine tõstab kehas loomulikku eneseravimise (paranemise) võimet. Energia on kogu elu alus. Mida enam energiat on meie käsutuses, seda enam suudame samm-sammult parandada oma tervist ning suurendada heaolu.

REI-KI

Sõna reiki koosneb kahest osast: "Rei" tähendab energia  universaalset aspekti ning "Ki" eluenergiat, mis voolab läbi kõige elava. Selle nimi on hiinlastel "chi" või "qi", hindudel "prana", kreeklastel "pneuma", sufidel "baraka", polüneeslastel "mana", vanadel egiptlastel "ka" ja kristlastel "valgus". Kanji* järgi tähendab "Rei" peale universaalsuse ka vaimsust, salapärasust ja andi (kingitust). "Ki" tähenduseks on energia, elujõud, andekus ja tundlikkus. Kui uurida mõnd kaasaegset Jaapani sõnastikku, siis "Rei" on defineeritud kui: (1) Vaim, inimolemuse spirituaalne aspekt vastandatuna füüsilisele. (2) Jumalik, valgustav, karismaatiline, üleloomulik, saladuslik.


*Kanji - Jaapani keelele kohandatud hiina hieroglüüfkiri. Reiki sümbolid on kanji kirjamärgid.